پشتیبانی و مشاوره : 45897


سه شنبه 18 مهر 1396

چرا جام 24


سامانه جامع نیازمندی های جام 24 نمادی از همراهی و رونق کسب و کار در سال اقدام و عمل است که توانسته تا با نیروهای فنی و پشتیبان خود برتری خود را نسبت به دیگر وب سایت های نیازمندی های آنلاین نشان دهد. هدف از فعالیت وب سایت جام 24 ثبت آگهی به صورت آنلاین میباشد و بازدیدکنندگان میتوانند تمامی محصولاتی که به دنبال آن ها هستند را ، در وب سایت جام 24 پیدا کرده و با اطلاعات کامل و مشخصات مربوطه ، کالا مورد نظر خود را خریداری نمایند .
ثبت آگهی برای کاربرانی که برای اولین بار این اقدام را انجام میدهند و یا با مشکل همراه میشوند ، دیگر نگران نباشند . بخش پشتیبان وب سایت وظیفه راهنمایی و آموزش ثبت آگهی برای مخاطبین را به صورت تلفنی برعهده دارد .
برتری وب سایت جام 24 نسبت به دیگر وب سایت های نیازمندی های آنلاین :
1- ثبت آگهی رایگان در وب سایت
2- ثبت آگهی در دسته های مختلف (آگهی استخدام ، آگهی املاک ، آگهی گردشگری و ...)
3- پشتیبانی رایگان تلفنی
4- بالا اندازی رایگان
5- ثبت همزمان آگهی در وب سایت و نیازمندی های روزنامه جام جم
6- ثبت بنر Gif تبلیغاتی در هر دسته به صورت مجزا برای بیشتر دیده شدن
7- اپلیکیشن اختصاصی تلفن همراه Ios و Android
8- انتشار همزمان آگهی در وب سایت و اپلیکیشن
9- پیگیری جهت بازخورد آگهی در وب سایت
مخاطبان روزنامه و سایت جام جم از این پس تماس با 45897 و سایت www.jam24.ir می توانند براحتی محصولات و نیازمندی های خود را علاوه بر چاپ در نیازمندی روزنامه جام جم، به صورت آنلاین نیز در سایت جام 24 معرفی کرده و در سراسر کشور دیده شوند.

دانلود اپ جام 24

با استفاده از اپ جام 24 در پلتفرم اندروید و به زودی ای او اس و ویندوز فون، شما می توانید اگهی های جام24 را مشاهده، اگهی رایگان ارسال و از تخفیف ویژه برای ارسال اگهی چاپی در روزنامه برخوردار شوید. فقط کافیست که اپ ما را دریافت و بر روی دستگاه هوشمند خود نصب نمائید.


دانلود اپ جام24 برای ایفون و ایپد و یا دانلود اپ جام24 برای گوشی و تبلت های اندرویدی