پشتیبانی و مشاوره : 45897

دستگاه ها و ابزار ترمیم و صافکاری بدنه خودرو بدون رنگ

جایگاه تبلیغات شما - 1140 در 125 پیکسل

دستگاه ها و ابزار ترمیم و صافکاری بدنه خودرو بدون رنگ


دستگاه ها و ابزار ترمیم و صافکاری بدنه خودرو بدون رنگ

ارسال شده در : خیلی وقت پیش

شرکت کاوش خودرو تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت BETAG Innovation سوئیس تمام محصولات این شرکت را برای صافکاری و ترمیم بدنه خودرو، جوش فایبرگلس، ترمیم بی رنگ و ... عرضه می کند.
BETAG Innovation سوئیس تنها تولید کننده دستگاه های فوق پیشرفته T-Hotbox برای ترمیم فرورفتگی ها و تگرگی های بدنه خودرو به صورت کاملا بی رنگ و بدون نیاز به باز و بسته کردن قسمت های آسیب دیده در کمترین زمان می باشد. این دستگاه با استفاده از کانکتورهای مختلف برای باز کردن پیچ ها و مهره های فرسوده، در آوردن شیشه خودرو، مقاوم سازی بدنه خودرو و ... نیز به کار می رود.
سیستم های صافکاری آلومینیوم، صافکاری با سیستم چسب مخصوص، ابزارهای کامل صافکاری، سیستم جوش نقطه-ای، ابزارهای ترمیم و جوش فایبرگلس و ... از محصولات دیگر این کمپانی می باشد.

دستگاه صافکاری-دستگاه صافکاری کاوش خودرو-دستگاه صافکاری مغناطیسی-دستگاه صافکاری اروپایی-دستگاه صافکاری سوئیسی-اهرم صافکاری-میله های صافکاری-تجهیزات تعمیرگاهی-تجهیزات صافکاری-ابزار صافکاری-دستگاه صافکاری مغناطیسی-دستگاه صافکاری بی رنگ-قیمت دستگاه صافکاری-قیمت تجهیزات صافکاری-بهترین دستگاه صافکاری بی رنگ-دستگاه صافکاری HOT BOX-دستگاه صافکاری WOYO-انواع دستگاه صافکاری بیرنگ-


  • قیمت فروشتوافقی
  • دستهتعميرات
  • شهرهمه شهر ها
  • محلههمه محله ها
  • شماره تماس02166435268

جایگاه تبلیغات شما - 360 در 125 پیکسل
جایگاه تبلیغات شما - 360 در 125 پیکسل
جایگاه تبلیغات شما - 360 در 125 پیکسل

راهنمایی ها و لینک های مفید

دانلود اپ جام 24

با استفاده از اپ جام 24 در پلتفرم اندروید و به زودی ای او اس و ویندوز فون، شما می توانید اگهی های جام24 را مشاهده، اگهی رایگان ارسال و از تخفیف ویژه برای ارسال اگهی چاپی در روزنامه برخوردار شوید. فقط کافیست که اپ ما را دریافت و بر روی دستگاه هوشمند خود نصب نمائید.


دانلود اپ جام24 برای ایفون و ایپد و یا دانلود اپ جام24 برای گوشی و تبلت های اندرویدی